«Полинева гіркота»

Дата: 27.04.2018 10:12

Фото без описуФото без опису26 квітня 1986 року дата, про яку пам’ятають по сьогодні-День Чорнобильської катастрофи. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей.

Закладами Центру культури та дозвілля Великобілозерської сільської ради не забуто про цю  дату та проведено заходи, на яких дітям та молоді було інформовано про Чорнобильську трагедію:

-В сільській бібліотеці  № 1 була тематична виставка на  тему : "Чорне крило Чорнобиля".(фото 1)

Завідувач сільської бібліотеки провела  годину - спомин  на тему : "Чорнобиль не має минулого часу"в Великобілозерській загальноосвітній школі I-II ступенів № 6  (фото 2)

-В Сільській бібліотеці №3 оформлена книжкова виставка «Білий птах із чорною ознакою»;

-Завідуючою Сільською бібліотекою №4 оформлена книжкова виставка «26 квітня – День Чорнобильської катастрофи.»;

-26 квітня була презентована книжкова виставка «І все перекреслив урановий атом »в Сільській бібліотеці №5

Завідуючою Сільських бібліотек № 6 та №7 було продемонстровано книжкова виставка «Мужність і біль Чорнобиля».

-В Сільському будинку культури №1 був проведений перегляд матеріалу про катастрофу та її наслідки (фото , стаття, відеоматеріал);