Відзначення 32-річниці з Дня Чорнобильської трагедії

Дата: 27.04.2018 10:07

Відзначення  32-річниці з Дня Чорнобильської трагедії

Сьогодні — День пам'яті, День скорботи і роздумів.
 32 роки тому Чорнобильська зона була щедрою врожайною землею, обраною нашими пращурами із часів Київської Русі.
  Чорнобильська трагедія. Це повість, що зіткана із правди, скорботи, мужності людей.
  Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Сьогодні це вже історія України. У ці дні ми вшановуємо людей, які ризикуючи життям і здоров’ям, виконали свій святий обов’язок, рятуючи від біди не одне покоління.

До пам’ятної дати 26 квітня 2018 року   у Великобілозерському навчально-виховному комплексі № 1 було проведено ряд  заходів, щодо відзначення трагічних подій, пов’язаних з аварією на Чорнобильській АЕС:

• виховні години, бесіди по класах до вшанування згиблих на ЧАЕС: « Вони життям платили за життя - світ атомний собою заступивши», «Людської пам’яті мости», «Героїзм та мужність ліквідаторів ЧАЕС»;
  • перегляд  хроніко - документальних фільмів «Чорнобиль – хроніка тривожних днів»;
  • оформлення книжкової виставки « Дзвони Чорнобиля – душу тривожать»;
  • виставка-спогад « На невмирущому полі пам’яті».