Дата: 27.04.2018 10:02

26 квітня  на базі Великобілозерського НВК №1 відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому  прийняли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл та НВК.

На цьому етапі для дітей були проведені такі  конкурси :

- «Впоряд», де учасники показали вміння стройової підготовки;

- «Ватра» в якому продемонстрували свій артистизм та мистецьку творчість;

- «Відун» проявили знання з історії ;

- «Рятівник» особливості медичних знань та швидкість практичних завдань ;

- «Стрільба» точність попадання в ціль;

- «Туристично – спортивна смуга перешкод» продемонстрували володіння швидко та вправно виконування поставлені завдання ;

- «Перетягування линви» де, показали свою силу.

Змагання були досить насиченими та не легкими,але всі учасники показали неабияку спритність та витривалість проходячи даний етап.

Як завжди є переможці – це команда «Козаки» Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 , яка зайняла І місце , команда «Сокіл» Великобілозерського НВК №1, що зайняла почесне ІІ місце та команда «Нащадки козаків» Великобілозерської ЗОШ №4 посіла ІІІ місце.

Всіх учасників нагородили почесними грамотами .

Вітаємо переможців та бажаємо успіху в ІІ обласному етапі в м. Запоріжжя, що відбудеться з 11 по 15 червня 2018 року.

Фото без описуФото без опису