ЗОШ№5

Дата: 23.04.2018 13:01

Колись французький класик Антуан де Сент-Екзюпері сказав: «Встав зранку, привів себе до ладу – прибери свою планету… ». Дійсно, ці слова безсмертні. Наша планета Земля потребує нашої уваги і допомоги.

Тому 20 квітня 2018 року учнівським та педагогічним колективом школи був здійснений День довкілля, який був спрямований на благоустрій пришкільної території, її очищення та озеленення.

Під час Дня довкілля приводили до ладу приміщення та прилеглі до школи ділянки.

На пришкільних клумбах було висаджено 30 кущів троянд, на алеї – 15 каштанів, побілено дерева в шкільному саду та в парку, прилеглого до Братського кладовищі, ліквідовано 2 стихійних сміттєзвалища, загалом прибрано - 1 га. . Окрім цього, учні школи зробили черговий внесок в озеленення та прибирання Братського кладовища. В ході проведення Дня довкілля було задіяно 103 людини.