Про проведення XІІІ Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця"

Дата: 20.04.2018 09:32

Про проведення ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у Великобілозерській ОТГ

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже тринадцять років поспіль проводить благодійні акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей. На зібрані кошти фонд закуповує медичне обладнання та безкоштовно передає у користування в дитячі обласні лікарні України.

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходить ХІІІ благодійна акція «Серце до серця» з метою збору коштів задля закупівлі обладнання для надання медичної допомоги дітям з вадами слуху.

Центр соціальних послуг Великобілозерської сільської ради взяв активну участь у проведенні акції. До роботи було залучено 3 волонтери, зусиллями яких серед жителів району зібрано 2 тис. 771 грн. та перераховано на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Центр соціальних послуг щорічно допомагає та підтримує фонд «Серце до серця» у добрих прагненнях та подарунку надії дітям. Ми щиро дякуємо всім за активну участь у проведенні благодійної акції у 2018 році.

Центр соціальних послуг ВСР

Фото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/25217686/7f3867e83ea53818afce4f85e35c2cdf.pdf