Величне свято Воскресіння.

Дата: 11.04.2018 02:05

Величне свято Воскресіння.

Минулої неділі ми святкували одне із найвеличніших свят – Воскресіння Господнє.

10 квітня 2018 року з метою розширити знання  про святкування Великодніх свят. Відродити звичаї та обряди нашого народу, примножувати його традиції на базі української світлиці «Берегиня»  краєзнавчої кімнати Будинку культури Великобілозерської сільської ради відбулося засідання членів любительського об’єднання  «Доньки Білої Зірки».  Присутні смакували  та обмінювалися рецептами запашної  паски та  смакували освяченими крашанками та писанками.

З давніх часів наші предки вірили у народні прикмети. Особливо насиченим прикметами був перший день Великодня – неділя. Якщо в цей день комусь бажали добра, то обов’язково казали : «Будьте здорові і пишні, як паски пшеничні». Члени любительського об’єднання бажають вам всім добра.