Великодній кошик солдату

Дата: 05.04.2018 16:00

Фото без описуВеликдень святкують у всьому світі. Назвати цей день рядовим святом було б неправильно, адже воно вважається культовою подією світової історії і головним днем у році для всіх православних християн. Кожен, хто шанує це свято, отримує надію на порятунок, адже воскрес Христос. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, чимало обрядів і традицій в Україні пов'язане з ним.

Великобілозерська ЗОШ І-ІІ ступенів № 5 неодноразово брала участь у доброчинних та благодійних акціях з метою підтримки воїнів АТО. День Святого Воскресіння Христового – це час, коли душі і серця наших учнів і вчителів сповнюються добром і надією, тому напередодні Великодня ми взяли участь в благодійній акції «Великодній кошик солдату». Три дні в школі кипіла робота: учні приносили смаколики, засоби гігієни, продукти харчування, ліки, обереги, щоб привітати воїнів української армії із цим великим святом. З нагоди великого свята Воскресіння Хрестового колектив школи шле воїнам найкращі вітання і побажання Божого благословіння, здоров'я і добробуту. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень.  Христос воскрес!