Вітаємо

Дата: 05.04.2018 15:41

Вітаємо переможця!

30 квітня 2018 року в смт. Михайлівка відбувся зональний тур обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Великобілозерську сільську об'єднану територіальну громаду на конкурсі представляли три талановиті учасники – Софія Соболєва, Ольга Жученко та Богдан Соболєв.. Кожен з них мав рівні шанси проявити себе. Хочеться відзначити, що всі вони гідно скористалися наданим їм шансом та повернулися з гарними результатами.

Та все ж, у кожному конкурсі є учасники та переможці. Отож, переможцем зонального туру та фіналістом обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина» став викладач Дитячої музичної школи Великобілозерської сільської ради Соболєв Богдан Богданович, який і продовжить виборювати першість в обласному турі конкурсу в м. Запоріжжі.

Бажаємо фіналісту достойно представити громаду на обласному рівні та повернутися з гарним результатом.