Відбувся семінар-тренінг "Підготовка проектів до Державного фонду регіонального розвитку"

Дата: 29.03.2018 08:28

Фото Запорізький Центр розвитку місцевого самоврядування.

28 березня в Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування створеному за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України, для представників об*єднаних територіальних громад Запорізької області радник з питань регіонального розвитку ЗЦРМС Ксенія Божкова провела навчальний семінар з підготовки заявки на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.
Що таке ДФРР і які процедури роботи, як заповнювати форму інвестиційної програми, проекту регіонального розвитку, що претендує на отримання фінансування за рахунок коштів ДФРР — пояснили під час заходу. І на практиці вчилися визначати проблему, ставити цілі та завдання, розробляти план-графік виконання проекту, складати бюджет проекту. При цьому, зауважили, що важливою є інноваційність проекту.