День гумору

Дата: 28.03.2018 15:31

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуДень сміху відзначається в усьому світі 1 квітня з низкою дурних і нешкідливих жартів. У цей день люди радіють, жартуючи над своїми друзями, родичами, сусідами або однокласниками.

Кожен з нас на власному прикладі може переконатися в тому, наскільки приємнішим стає життя, якщо в ньому є над чим посміятися і чому порадіти.

Недаремно існує вислів про те, що сміх є здоров’ям  людського тіла і душі. Можна побажати людям як можна більше сміятися, жартувати, радувати один одного.

Саме до Дня гумору в фойє Будинку культури Великобілозерської сільської ради працює  виставка світлин «Сміх дзвіночком ллється - Білозерка сміється». Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.