Обери життя

Дата: 26.03.2018 17:04

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису   23 березня  в Великобілозерському навчально – виховному комплексі № 1 відбувся сільський етап Всеукраїнського конкурсу «Обери життя!».

У конкурсі взяли участь 7 команд навчальних закладів Великобілозерської сільської ради. Команди змагались у конкурсах : «Візитка», «Вікторина», «Плакат», «Практична частина» (надання першої допомоги) , конкурс капітанів та конкурс фотографій.
   Журі  Великобілозерської сільської ради відзначили сумлінну ретельну підготовку команд до конкурсу.

Всі команди продемонстрували високий рівень сценічної культури, підготовленості до надання першої медичної допомоги, знання наукової термінології і використання лікарських рослин.

За рішенням журі місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Позитив» Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ст. № 5

Великобілозерської сільської ради;

ІІ місце – команда «Позитив» Великобілозерського НВК №1 І-ІІІст.

ІІІ місце – команда «Веселка» Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ст. № 6

Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо переможців  і бажаємо успішного виступу на зональному етапі конкурсу!

Фото без описуФото без опису

За рішенням журі місця розподілились наступним чином:

І місце – команда «Позитив» Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ст. № 5

Великобілозерської сільської ради;

ІІ місце – команда «Позитив» Великобілозерського НВК №1 І-ІІІст.

ІІІ місце – команда «Веселка» Великобілозерської ЗОШ І-ІІ ст. № 6

Великобілозерської сільської ради.

Вітаємо переможців  і бажаємо успішного виступу на зональному етапі конкурсу!