A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобілозерська громада
Запорізька область, Василівський район

Спадщина

Дата: 26.03.2018 16:50
Кількість переглядів: 494

Фото без описуТрадиційно в березні місяці по всій території Запорізької області проходять  тури обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Не стала виключенням і Великобілозерська сільська об'єднана територіальна громада .

16 березня 2018 року на базі Дитячої музичної школи Великобілозерської сільської ради пройшов сыльський тур конкурсу «Спадщина». Цього року участь у конкурсній програмі прийняли 4 гурти та 7 окремих виконавців.

Конкурсанти виборювали перемогу в категоріях «Дебютант» та «Лауреат» в номінаціях Вокальний жанр – пісні народжені в АТО, класика патріотичної пісні, українська народна пісня та «Хореографічний жанр – сучасна хореографія», у вікових категоріях від 14 до 35 років.

Хочеться відзначити, що конкурсанти, які приймали участь у конкурсі минулі роки, показали значно кращі результати і це не може не тішити керівників, які вкладають часточку своєї душі та організаторів заходу, які ще раз переконуються, що проводити такі заходи потрібно. Адже окрім творчого підйому учасників, метою проведення Конкурсу є виховання у підростаючого покоління любові до рідного краю, формування патріотизму та національної гідності.

Переможцями районного туру конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина» стали: Руденко Валерія (Дитяча музична школа), Соболєва Софія (Великобілозерський професійний аграрний ліцей), Жученко Ольга (Великобілозерська ЗОШ № 3) та Скрипник Анна (Великобілозерський НВК № 1). Всі вони матимуть змогу проявити себе на зональному турі Конкурсу, який відбудеться 30 березня 2018 року в смт. Михайлівка.

Фото без описуФото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора