Вшановуємо пам'ять про Кобзаря

Дата: 26.03.2018 14:38

Фото без описуВшановуємо пам'ять про Кобзаря

Є в українській літературі імена, які стали часткою життя його народу. До них належить ім'я відомого поета, письменника, драматурга, художника, політичного та суспільного діяча Тараса Григоровича Шевченка.

Кожного року у Великобілозерському НВК №1 вшановують пам’ять Кобзаря. До святкування 204-річниці з дня народження Т. Шевченка у школі було проведено тематичні виховні години, виставку в шкільній бібліотеці «Україна – більше за життя». Справжньою родзинкою цьогорічних заходів стала гра-квест «Чи знаєш ти Шевченка», яку підготували вчителі Некрасова О.В., Баранова О.В., Ходус Т.В., Тарабарова Ю.В. Команди учнів 10 та 11 класів під час проведення квесту успішно впоралися із завданнями на зупинках «Пошукова», «Озвуч картинку», «Плутанина», «НЛО», «Літературний аукціон», «Цікава математика», «Секретна абетка» та знайшли скарби. Вболівальники, допомагаючи своїм командам, працювали над створенням колажу «Віночок творів Кобзаря». Учасники виявили глибокі знання творчості            Т. Шевченка, його біографії, проявили кмітливість, ерудицію та жагу до перемоги.

Гарний настрій, чудова атмосфера, незабутні враження стали найкращим подарунком для всіх учасників та глядачів.