День фольклору у Великобілозерському НВК №1

Дата: 26.03.2018 14:33

День фольклору у Великобілозерському НВК №1

День фольклору у Великобілозерському НВК№1 пройшов насичено й цікаво. Усі бажаючі мали змогу  завітати до «Розважального буквограю», де залюбки розгадували загадки. Учні початкових класів взяли участь у конкурсі малюнків «В гостях у казки», а старші школярі змогли відчути себе справжніми письменниками, змагаючись у створенні кращих казок «Заглядає в шибку казка». Учні 1-11 класів стали також учасниками конкурсу знавців скоромовок-спотиканок «Хто зможе повторити?», де кращими виявилися: Петрик Поліна ,3-А клас , Нагорна Анна,3-А клас, Голда Вікторія,3-Б клас, Діцюра Олена,3-Б клас, Лазарєв Ростислав, 4 клас, Шапотінніков Андрій, 5 клас,  Богданов Максим, 6 клас.

Кожен учень школи в цей день мав змогу почерпнути багато цікавого із колодязю народної творчості нашого народу.