Традиції - наше минуле, яке нам допомагає перебратися в майбутнє

Дата: 26.03.2018 14:27

Традиції - наше минуле, яке нам допомагає перебратися в майбутнє

«Кожен справжній українець повинен знати звичаї та традиції свого народу», - переконані учні та вчителі Великобілозерського НВК №1, тому залюбки і взяли участь у Дні народознавства, який проводився у школі.

Цього дня  було проведено загальношкільну акцію «Бути українцем – це модно». Діти та дорослі мали змогу переглянути  виставку «Від минулого до сьогодення», де познайомилися з вишитими рушниками сучасних майстринь та тими, які передаються в родинах з покоління в покоління.

А найцікавішою подією для дітей стала кулінарна подорож «Смакуємо по-українськи». За дорожньою картою всі охочі мали змогу здійснити подорож, на кожній зупинці якої можна було познайомитись  зі стравами національної кухні, які презентували учні 1-11 класів. Чого тут тільки не було: і вареники з сиром, картоплею, грибами, вишнями, і коровай, і котлети, і голубці, і млинці, і смачне сало. Всім цього дня було весело та цікаво у школі.