«Літературний дивограй» у Великобілозерському НВК №1

Дата: 26.03.2018 14:17

Фото без опису«Літературний дивограй» у Великобілозерському НВК №1

19 березня 2018 року у Великобілозерському НВК №1 пройшов ІІ фестиваль «Літературний дивограй», де кожен клас мав змогу показати свої театральні здібності, мистецтво триматися на сцені, контактувати із глядачами. Цього року глядачі мали можливість  переглянути різножанрові твори: поринути у дивовижний світ казки на новий лад («Коза-Дереза»  у виконанні учнів 3-А класу, «Івасик-Телесик» (2-Б клас), «Колобок» (11-А клас), зачаруватися українською піснею  «Бабусина вишиванка» у виконанні учнів 1 класу, «Несе Галя воду» (6 клас), «Ой там на товчку, на базарі» (7 клас),  «А я молода на базар ходила» (9 клас), прослухати гумореску «Кухлик» від учнів 3-Б класу, від душі насміятися від виступу учнів 11-Б класу із  гумористичною інсценізацією «Проблеми української мови» та насолодитися неперевершено грою акторів 10 класу, які представили уривок із повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я».

Фестиваль став справжнім святом творчості, натхнення та дружби!