Старшокласники з Великої Білозерки провели патріотичну екскурсію

Дата: 26.03.2018 11:45

В програмі у юнаків, які вивчають предмет «Захист Вітчизни».  у Великобілозерському навчально-виховному комплексі №1 — відвідування військових частин 3042 та 3033. Там вони поспілкуються з військовими, побувають в розташуванні, подивляться техніку, зброю, засоби захисту. Старшокласникам обіцяли теплий прийом — чаювання, а в 4-му патрульному батальйоні вч 3042 навіть справжній солдатський обід.

А почали екскурсію з покладання квітів до пам`ятного знаку «Герої нашого часу», що біля ЕЗОШ №2. Юнакам розповіли історію створення цього об`єкта, а також надали інформацію про загиблих військових, чиї світлини розташовані на стенді.

Супроводжував дітей викладач предмету «Захист Вітчизни» Геннадій Никитенко.

Відвідали великобілозерці й офіс ГО «Передова» — познайомилися з діяльністю волонтерів, на власні очі побачили, як працюють «Енергодарські павучки».