Книжкова виставка на абонементі

Дата: 24.03.2018 13:37

Книжкова виставка на абонементі

«Поезія –це завжди неповторність,
                                  якийсь безсмертний дотик до душі»
                                                                                                                      Л.Костенко
    До Всесвітнього дня поезії Центральна бібліотека пропонує увазі відвідувачів розгорнуту книжкову виставку «Поезія – це завжди неповторність».

Ухвалою 30-ї сесії ЮНЕСКО встановлено 21 березня відзначати як Всесвітній день поезії. Генеральний директор ЮНЕСКО закликав усі держави, громадські організації та асоціації у цей день віддати належне поезії та задуматися про ту фундаментальну роль, яку вона відіграє у діалозі між культурами – у діалозі, який є гарантом миру.

На виставці представлені книги із золотими рядками української та світової поезії, а також поетичні збірки молодих талановитих авторів. Діятиме виставка до 30 березня 2018 року.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ ПОЕТИЧНОЇ КНИЖКОВОЇ ВИСТАВКИ.