22 січня 2018 року

Дата: 24.01.2018 15:01

День 22 січня 1919 р. ввійшов до національного календаря як велике державне свято . Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку УНР та ЗУНР.

Щороку у січні в нашій школі проводяться заходи до цього всенародного свята: Дня Соборності України. Цього року ми провели наступні заходи:

• Загальношкільний захід «Україна – моя Батьківщина» 22.01.18р.
  • Виховні години по класах: 1-4кл. «В моїм серці Україна», 5-9 кл. «Символи держави і народу» (22.01-26.01.18)
  • Викладка спеціальної літератури у шкільній бібліотеці «День соборності – важлива віха в історії України»
  • Усний журнал «Україно, соборна державо! Сонценосна колиска моя!» 23.01.18р.

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Від них залежить, якою буде наша держава! А держава, як і родина має бути дружньою, сильною, здоровою, щасливою. Для цього сьогодні потрібно головне – впевненість у силах народу, дружня робота та віра в його успіх, у майбутнє України!