Учні 8 класу Великобілозерської ЗОШ №3 Лагода Дмитро, Михайловський Владислав та учениця 7 класу Хорольська Дар’я, члени шкільного краєзнавчого об’єднання «Біла зірка», взяли участь в 35 Міжнародній краєзнавчій заочній конференції молодих учених «К

Дата: 14.02.2018 14:20

Фото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/25217686/9e4c9529dd331e3b2f490b6489b4b090.pdf

Учні 8 класу Великобілозерської ЗОШ №3 Лагода Дмитро, Михайловський Владислав та учениця 7 класу Хорольська Дар’я, члени шкільного краєзнавчого об’єднання  «Біла зірка», взяли участь в  35 Міжнародній краєзнавчій заочній конференції молодих учених «Краєзнавство у вимірах  сучасної науки (до 90 річчя з дня народження Б. П. Зайцева». . На розгляд журі були представлені дослідження  з історії Великобілозерського району: «Розвиток освіти на території Білозерської волості в кінці ХІХ століття», екскурсійний маршрут територією Великобілозерського району «Тіні забутих курганів» та проект «Зелений туризм – галузь  майбутнього».

Розробки були оцінені на високому рівні , учнів нагородили дипломами І ступенів.

Вивчаючи історію рідного крає, ми будуємо майбутнє нашого району. То ж запрошуємо до співпраці всіх охочих, пропонуємо здобути історичні перлини Великобілозерського району.