«Їм не вручали повісток»

Дата: 15.03.2018 14:13

14 березня  в Центральній бібліотеці було проведено патріотичну годину до Дня українського добровольця «Їм не вручали повісток» для студентів Великобілозерського професійно-аграрного ліцею, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Присутні дізналися про історію створення цього свята, познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни, які стали основою для запровадження  відзначення цього пам’ятного дня.

В ході  заходу була проведена презентація книжкової виставки  «Добровольці – воїни добра!» та книги Катерини Гладкої «Добровольчі батальйони»,  яку подарував Центральній бібліотеці учасник АТО Шитіков Олександр.

Дякуємо всім захисникам за мирне небо над нашими домівками і бажаємо якнайшвидше повертатись додому з перемогою.

Слава Україні – Героям Слава!