«Книгоманія – 2018"

Дата: 15.03.2018 14:12

Фото без опису14.03.2018 року  на базі центральної бібліотеки  проведено спільну нараду шкільних та сільських бібліотекарів, на якій завідувач дитячою бібліотекою Чебан О.П. проінформувала бібліотекарів  про умови та терміни проведення відбірних, шкільних та сільських етапів «Книгоманія – 2018».

Місцеві та районний тури проводяться за зручною схемою і в зручний час. Пропонується проводити його у чотири етапи:

• відбірковий (на рівні шкіл) – до 1 - го квітня,
  • бібліотечний (на рівні сільських бібліотек) – до 5 - квітня,
  • районний  - плануємо 23 квітня 2018 року  у всесвітній день книги та авторського права.

Виступи учасників пропонується оцінювати за 12 – бальною шкалою та відобразити у протоколах.

На районний тур запрошуються переможці відбіркових та бібліотечних етапів по 2 учасника з  6 і 7   класів.

Також нагадала  про терміни  проведення Тижня дитячого читання, який в дитячій бібліотеці пройде під девізом «До книги і читання – через дозвілля та спілкування». Наголосила на використанні в роботі сучасних креативних форм роботи: «Чарівний рюкзачок», «Підвішена книга», «Бібліокафе», бібліотечні квести, батли, літературний десант тощо.Робочу нар аду по проведенню «Книгоманія -2018» було завершено творчим  завданням                «Я працюю в бібліотеці тому, що…». Бібліотекарі надали письмові відповіді Сові – Мудрій Голові.

Наступну нараду  по організації та умовам «Книгоманія – 2018» назначили на 26.03.2018 року.