Громадські обговорення, щодо перейменування вулиці

Дата: 07.02.2018 14:04

Картинки по запросу картинка громадські обговорення

про громадські обговорення

з питання перейменування вулиць на території

Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади

Повідомляємо, що з  07.02.2018 року проводяться громадські слухання щодо перейменування вулиць на території Великобілозерської сільської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», пропонується змінити назву  вулиці ЧЕРВОНОФЛОТСЬКА.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначення прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає у строк, до 07.03.2018 року включно. Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються. Пропозиції (зауваження) слід надсилати на електронну адресу Великобілозерської ОТГ belsrada@gmail.com або у письмовій формі на адресу:                                     вул. Центральна, 125, с. Велика Білозерка, Великобілозерський район, 71400.                З пропозиціями та зауваженнями також можна звернутись за телефоном                      2-03-45, .

Запрошуємо всіх бажаючих жителів села Велика Білозерка прийняти безпосередню участь у розгляді даного питання.