«Життя обпалене війною»

Дата: 14.02.2018 14:02

Фото без опису 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29- річниця виведення радянських військ з Афганістану. Саме з цієї нагоди 14 лютого у центральній бібліотеці Великобілозерської сільської ради відбулася патріотична година на тему «Життя обпалене війною» для студентів Великобілозерського професійно – аграрного ліцею. Пізнати воєнні сторінки минулого студентам допомогли  бібліотекарі, розповівши про тодішні події і підсиливши емоції незабутніми поетичними рядками та відео-презентаціями. Присутні вшанували пам’ять воїнів – афганців хвилиною мовчання.

В бібліотеці оформлена книжкова виставка "Біль і пам’ять", де читачі  мають можливість ознайомитися з літературою, у матеріалах якої висвітлюються вищезгадані події.