Роботи з розчищення снігу на дорогах

Дата: 23.01.2018 13:35

Картинки по запросу картинка про розчищення доріг від снігу

Ось і прийшла справжня зима, розмалювала дитячі щічки рожевою фарбою, прикрасила землю білими пухким снігом. Такі погодні умови принесли багато радості  дітлахам та деякі незручності у вигляді засніжених доріг та тротуарів.

Сьогодні, у зв’язку із початком снігопадів, на території нашої громади оперативно  проводиться розчищення доріг для забезпечення безперешкодного та безпечного руху мешканців.

Задіяна техніка   комунальних підприємств. Велика подяка підприємцям, та установам, фермерам, що долучилися до ліквідації наслідків снігової стихії

У зв’язку із сильними снігопадами, звертаємося до всіх жителів приватного сектору взяти участь у розчищенні снігу біля своїх присадибних ділянок. Тільки спільними зусиллями ми зможемо протистояти стихії.