22 січня 2018 року

Дата: 24.01.2018 13:29

Фото без опису  День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз’єднання УНР  і  ЗУНР, яке відбулося в 1919 році.  Це особливе свято - Україна стала єдиною державою. Офіційно в Україні це свято відзначається з 1999 року кожний рік. Працівники дитячої бібліотеки  Великобілозерської сільської ради  приурочили до цього дня патріотичну хвилинку «Соборна мати Україна - одна на всіх,як оберіг», яку вони провели для учнів молодших класів НВК №1 18 січня 2018 року.

«Родитись українцем-

Це велика честь і слава.

Рідний край свій полюбити

Найважливіша справа».

Такими словами розпочала бібліотекар свій виступ. Діти з цікавістю слухали  про історію виникнення свята, декламували  вірші про Україну. А прочитане оповідання О. Гаєцької «В день соборності України» викликало в дітей особливе почуття патріотизму і гордості за український народ.

Закінчилася зустріч такими словами: «Тож, давайте друзі, візьмемося всі за руки і покажемо, що наша країна єдина і соборна!»

І символом єднання став живий ланцюг із теплих дитячих долоньок.