«Пам'ять єднає»

Дата: 23.02.2018 11:16

20 лютого – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні. В цей день  в краєзнавчій кімнаті  при Будинку культури Великобілозерської сільської ради проведена тематично-оглядова екскурсія «Пам'ять єднає» для учнів Великобілозерського НВК № 1 та  для дітей учасників художньої самодіяльності закладу. Захід пройшов з метою вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати  патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Присутні ознайомилися   з   інформаційним стендом «Миттєвості і обличчя Майдану», що відображає Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини.

А також з  тематичною викладкою «Нескінченний майдан», яка  присвячена  пам’яті  Героїв Небесної Сотні, Революції Гідності.