22 січня 2018 року

Дата: 24.01.2018 09:57

Фото без описуУрок державності

«Соборність – запорука міцної держави»

22 січня вся країна відзначає День Соборності – свято, що має велике історичне значення,  майже сто років тому український народ визволився з неволі та возз'єднався на своїй землі у єдину величну державу.

В цей день бібліотекарі центральної бібліотеки Великобілозерської сільської ради провели урок державності «Соборність – запорука міцної держави» для студентів Великобілозерського професійно – аграрного ліцею.

Присутні  перегорнули сторінки історії  становлення незалежності та  Соборності України, вшанували тих, хто розбудовував та відстоював незалежність України хвилиною мовчання.

На честь Дня Соборності, молодь ліцею взяла участь у патріотичному флешмобі «Соборність».Об’єднавшись у  ланцюг дружби, показали, що українці - єдиний народ, подолати який не зможе ніхто.

З 18 -  24 січня в центральній бібліотеці для відвідувачів бібліотеки діє

тематична виставка «Нам берегти тебе, Соборну і      єдину, і нам твою історію творить»