Марафон до Дня Збройних Сил України

Дата: 15.11.2017 09:47

Картинки по запросу картинка до дня збройних сил україни

За ініціативи учасників антитерористичної операції та підтримки Запорізької облдержадміністрації у регіоні стартував третій благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону будуть спрямовані на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації. Також, планується підтримати проекти з увічнення пам’яті наших захисників, військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки молоді, вивчення національних військових традицій.

Допомогти нашим захисникам можна вже сьогодні, добровільно перерахувавши кошти:
Одержувач коштів – громадська організація «Центр «Побратим».
Розрахунковий рахунок – 26006300373614 у ТБВВ 10007/0292 Запорізькому обласному управлінні АТ «Державний ощадний банк України».
Код ЄДРПОУ 40111109.
МФО – 313957.
Призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).