Розробка СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 28.06.2017 09:08

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуГРОМАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИВЧАЮТЬ ПРОЦЕС СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ

Сьогодні на базі Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» за підтримки Запорізької обласної державної адміністрації розпочався дводенний тренінг зі стратегічного планування для представників об’єднаних територіальних громад регіону.
- За два дні наші громади матимуть змогу ближче познайомитись з методологією та процесом стратегічного планування місцевого розвитку, структурою стратегічних планів, SWOT-аналізом стану громади тощо. Важливо відзначити, що складовою даного навчання є практичні заняття. Сьогодні проводиться безліч заходів, на яких представники громад отримують теоретичну інформацію у величезному обсязі. Я хотів би наголосити, що зараз вже необхідно неабияку увагу приділяти саме практиці. Саме з цією метою ми запросили практика-експерта зі стратегічного планування Володимира Проскурніна, який навчить ОТГ нашої області розробляти стратегії розвитку, - розповів директор Запорізького ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» Olexandr Svystun.
Заступник голови - керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації зазначила, що наразі тематика стратегічного планування є неабиякою важливою, адже у більшості випадків інвестори співпрацюють з тими громадами, які вже мають власну стратегію розвитку.
- Сьогодні існує велика кількість фахівців, які знаються на цій справі, але особисто я вважаю, що стратегії мають писати спеціалісти, які є частиною громади, адже вони краще розуміють потреби та проблеми своєї території. Я дуже рада, що на даному тренінгу присутня більша частина наших громад та сподіваюсь, що в найближчому часі вони всі вже матимуть якісні стратегії, - поділилась своїми думками Зинаида Бойко
Експерт зі стратегічного планування погодився з заступником голови Запорізької ОДА та тим, що інвестор, в першу чергу, звертає увагу на наявність стратегії.
- В рамках даного навчання ми намагатимемось дійти до суті, знайти істину та зрозуміти сутність процесу стратегічного планування. Даний процес є водночас і складним, і цікавим, тому попереду в нас два дні старанної праці, - зазначив Володимир Проскурнін