Участь у семінарі

Дата: 31.01.2018 08:53

Картинки по запросу картинка семінар

30 січня 2018 р. в м. Запоріжжі пройшов семінар «День об’єднаних територіальних громад» . На семінарі був присутній Великобілозерський сільський голова І. І. Батрак та начальник відділу земельних відносин та екології Великобілозерської сільської ради Ярмоленко В. О. На семінарі були розглянуті питання: розробка Стратегії розвитку об’єднаних територіальних громад; розробка просторової планувальної документації об’єднаних територіальних громад; створення геоінформаційних систем обліку інформації щодо територій об’єднаних територіальних громад; організація та проведення навчальних заходів (семінарів, конференцій, «круглих столів», тренінгів тощо) для представників сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.