Привітання сільського голови

Дата: 06.03.2018 08:50

Картинки по запросу картинка з 8 березня

Шановні жінки!

Прийміть найсердечніше вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним Днем прав жінок і миру!

Це не випадковість, що воно відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності.

Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки, матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.

Тож дай вам бог здоров’я, радощів і добра!

Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!

З повагою сільський голова
І. І. Батрак