Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв"язку

Дата: 16.11.2017 08:31

Картинки по запросу картинки  з днем працівників радіо телебачення та зв'язку

Сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Ваша плідна праця і вагомі здобутки є запорукою успішної роботи компанії, та спільні зусилля щоденно примножують потенціал Товариства і галузі в цілому.

Динамічний розвиток національної системи зв'язку великою мірою забезпечують сумління, висока кваліфікація фахівців "Укртелекому", уміння гнучко реагувати на потреби ринку.

Бажаємо Вам і надалі залишатися патріотами й оптимістами, бути небайдужими і переконливими, змістовними та об’єктивними. Здоров’я, радості у повсякденній роботі, добробуту, творчої наснаги і благополуччя!

Нехай Ваша праця приносить Вам радість та процвітання, а також розвиток галузі зв’язку нашої країни.

Картинки по запросу картинки  з днем працівників радіо телебачення та зв'язку