Заходи до дня народження Т. Шевченка

Дата: 16.03.2018 08:12

Фото без описуЦентр культури та дозвілля надає інформацію про проведенні сільськими бібліотеками заходи до Шевченківських днів.

На базі сільських бібліотек  №6 та №7 оформлено тематичні діючі викладки літератури до Дня народження Т.Г.Шевченка, українського поета, художника, мислителя - «Слово Шевченка живе і вічно буде жити» та «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» (фото 1, 2).

Завідувачем сільської бібліотеки № 2 була оформлена книжкова виставка-панорама «Шевченкова світлиця» та проведена бесіда «Шляхами Шевченківської долі», під час якої ознайомлено наймолодших читачів закладу з видатним письмеником Т.Г. Шевченком (фото 3,4,5).

На базі сільської бібліотеки № 1 оформлено книжкову виставку на тему"У Шевченковій світлиці"(фото 6).

На базі сільської бібліотеки № 3 оформлено книжкову викладку найкращих творів  Т.Г. Шевченка.

Сільською бібліотекою № 4 проведено Шевченківські читання «Слово Тарасове вічне, як вічна матінка-земля», де були прочитані вірші великого поета.

На базі сільської бібліотеки №5 оформлено виставку літератури «Святий дух Кобзаря» та проведено з постійними читачами бесіду «Розмаїття таланту Шевченка».