23 серпня 2017 року

Дата: 28.08.2017 07:41

23 серпня 2017 року за участі представників Великобілозерської сільської ради  відбулась урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України.  Почесне право підійняти Державний Прапор України надано фахівцю із соціальної роботи Великобілозерської сільської ради,демобілізованому учаснику АТО Данилюку Руслану Леонідовичу та його дітям - доньці Єві та сину Єгору.

Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у боротьбі за незалежність України, у зв’язку з подіями Революції Гідності та відстоюванням територіальної цілісності нашої держави у районі проведення антитерористичної операції.

Ведучі привітали всіх з Днем Державного Прапора України, побажали мудрості і патріотизму, а ще, щоб український стяг став надійним оберегом у всіх наших помислах і діях.